Dysfunkcja:Porażenie splotu ramiennego
Metoda rehabilitacji:Vojta
Czas trwania terapii:od 7 tygodnia życia

W następstwie ciężkiego porodu nastąpiło porażenie splotu ramiennego. W 5 miesiącu życia dziewczynka została poddana zabiegowi rekonstrukcji nerwów. Rehabilitacja metodą Vojty, Bobath, masaże oraz zabiegi fizykalne przynoszą widoczną poprawę funkcji ręki. Przed nami długa terapia, ale najważniejsze że są efekty ...

Dysfunkcja:Wada CUN
Metoda rehabilitacji:Vojta, Trójwymiarowa terapia manualna stóp
Czas trwania terapii:W terapii od 05.2012

Wojtuś uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, w następstwie doznał porażenia czterokończynowego. Terapia Vojty ma na celu uzyskanie stabilnego podporu na brzuchu i poprawienie pracy mięśniówki wętralnej.
Poprzez torowanie prawidłowych wzorców wpływamy również na postępy logopedyczne.

Dysfunkcja:MPD
Metoda rehabilitacji:PNF, Vojta, Trójwymiarowa terapia manualna stóp
Czas trwania terapii:W Centrum od 06. 2012

Honorata jest wcześniakiem, rehabilitowana od narodzin. Obecnie w terapii PNF oraz Vojty. W rehabilitacji wykorzystujemy również trójwymiarową terapię manualną stóp. Celująca uczennica, wszechstronnie uzdolniona, uczestnik olimpiad międzyszkolnych.

Dysfunkcja:Zaburzenia Integracji Sensorycznej
Metoda rehabilitacji:Terapia SI
Czas trwania terapii:W Centrum od 09.2012

Z Krzysiem ćwiczymy koordynację, czucie głębokie i mowę. Ten mały przystojny mężczyzna robi duże postępy i z każdym dniem nas zaskakuje.

Dysfunkcja:ZOKN
Metoda rehabilitacji:Vojta
Czas trwania terapii:W centrum od 10.2012

Mały Ksawerek z Zaburzeniem Ośrodka Koordynacji Nerwowej już dźwiga głowę, pracujemy nad prawidłowym podporem i symetrią. Jeszcze chwilka i ruszy w czworakach ...

Doświadczenie