O nas

Rehabilitacja dzieci i niemowląt jest naszą pracą i pasją. Rehabilitacja dzieci to nasze powołanie i świadomy wybór trudnej drogi fizjoterapuety. Każda z nas jest absolwentką Akademii Medycznej na kierunku fizjoterapia. Poświęcałyśmy setki godzin szkoleń, kursów i konferencji aby zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwalają odpowiedzialnie i profesjonalnie podjąć się terapii Waszego największego skarbu.
Wiemy jak trudna jest terapia i ile cierpień potrafi dostarczyć nieszczęście dziecka. Same jesteśmy matkami i znamy codzienną troskę, niepokój oraz walkę z chorobą. Wiemy że nie tylko wiedza, doswiadczenie i pasja wpływają na sukces terapii, ale przede wszystkim serce matki. Dlatego zachęcamy rodziców do wspólnej pracy pod naszym "okiem"

Specjalizujemy się w terapi dzieci i niemowląt. Rehabilitacja metodą Vojty, rehabiltacja metodą NDT-Bobath oraz PNF pediatryczny to trzy rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii metody rehabilitacji dzieci i niemowląt. Jesteśmy certyfikowanymi teraputkami każdej z metod.
W naszej pracy wykorzystujemy również metodę Integracji Sensorycznej (SI), która pomaga w neurofizjologicznym rozwoju dziecka.
Dzięki połączeniu naszych umiejętności możemy zaoferować Waszym pociechom jeszcze więcej.
Razem z Wami, drodzy Rodzice, chcemy pomagać dzieciom sercem, wiedzą, doświadczeniem.